dziewczyna i chlopak po rozstaniu na plaży

Jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu?

Kobiety są z natury bardzo wrażliwe i?pamiętliwe. Jeśli mężczyzna zrani kobietę, bądź zawiedzie jej zaufanie, bardzo trudno jest odbudować poprawne relacje. Nie jest to jednak zupełnie niemożliwe, trzeba tylko wiedzieć, jak odzyskać dziewczynę.

Każdy człowiek, żyjący w związku, znalazł się choć raz w sytuacji, w której powiedział o jedno słowo za dużo, sprawił swojej drugiej połówce przykrość swoim zachowaniem, albo zrobił coś głupiego. Czasami, niestety, takie sytuacje kończą się rozstaniem. Co jednak zrobić, gdy serce nie sługa i nie chce zapomnieć o ukochanej? Można próbować ją odzyskać. Cały proces może przebiegać dość długo, ale są duże szanse na powodzenie ? jednak tylko pod jednym warunkiem: jeśli dziewczyna wciąż nas kocha. Wygasłe uczucie ze strony partnerki sprawić może, że żadne z męskich działań nie zmienią jej decyzji.

Bądź pewien, że po rozstaniu dziewczyna nadal Cię kocha

Jeśli wiemy, że dziewczyna wciąż żywi do nas gorące uczucia i tylko kobieca duma nie pozwala jej odezwać się do nas, jesteśmy na wygranej pozycji. Wystarczy jedynie pokazać dziewczynie, jak bardzo nam na niej zależy i udowodnić, że jesteśmy w stanie zrobić dla niej niemal wszystko.

dziewczyna i chłopak pocałunek

Szczerze przeproś

Dobrze jest zacząć od ?zmiękczenia? kobiety prostymi zabiegami. Nic tak nie działa na kobietę, jak szczere ?przepraszam?, możemy więc odzyskać dziewczynę, rozpoczynając od przesłania bukietu kwiatów z romantycznym wyznaniem w liściku, albo wysłać jej tradycyjną pocztą list miłosny. Takie zabiegi przygotują nam grunt pod dalsze starania i wprawią dziewczynę w dobry nastrój ? co z kolei przyczyni się do tego, że w chwili bezpośredniej konfrontacji spojrzy na nas bardziej przychylnym okiem.

Bądź wytrwały – odzyskiwanie dziewczyny wymaga czasu

Dalszym etapem odzyskiwania ukochanej jest pokazanie swojej wierności i wytrwałości. Jeśli rzeczywiście zależy nam na kobiecie i zastanawiamy się, jak odzyskać dziewczynę, nie zrażajmy się niepowodzeniami. Jeśli trzy razy usłyszymy ?nie? w odpowiedzi na propozycję spotkania, zapytajmy po raz czwarty. Gdy kobieta zobaczy, że wciąż się nie poddajemy i wytrwale o nią walczymy, że pomimo upływających tygodni nie wykazujemy zainteresowania żadną inną kobietą, jej serce w końcu zmięknie.

Pokaż Jej, że się zmieniłeś

Kiedy już uda nam się doprowadzić do spotkania, nadchodzi najważniejszy moment odzyskiwania dziewczyny, musimy jej bowiem udowodnić, że się zmieniliśmy. Wiedząc, jakie cechy naszego charakteru, czy nabyte nawyki spowodowały, iż od nas odeszła, musimy zrobić wszystko, by wyzbyć się tych wad i pokazać jej, że posiadamy także wiele zalet. Ten etap odzyskiwania ukochanej jest długotrwały, bowiem od tej pory już zawsze będziemy musieli się starać. Pamiętajmy, że raz zraniona kobieta nigdy więcej nie wybaczy nam tego samego błędu, którym kiedyś ją skrzywdziliśmy. Skoro jednak przebyliśmy tak długą drogę, by odzyskać dziewczynę, z pewnością nie będzie dla nas trudnością udowadniać jej każdego dnia, jak bardzo jest dla nas ważna.

Pamiętajmy, że tylko czyste intencje, wytrwałość i prawdziwa miłość są w stanie sprawić, że utracona dziewczyna zechce do nas wrócić.

1 komentarz

  1. Edytka Odpowiedz

    Jak najlepiej odzyskać? Nie odzyskiwać!! Jak rzuciłeś dziewczynę to już nie masz, po co do niej wracać. Trzeba się było bardziej zastanowić jak wpadłeś na ten „genialny” pomysł o rozstaniu. A teraz cierp i żałuj, bo ona na pewno nie będzie

zostaw komentarz