zjawa

Horrory o duchach, widmach i sektach, które obejrzysz online

Lubisz kino grozy i szukasz horrorów, po których ciężko będzie Ci zasnąć? Sprawdź polecane przez nas filmy o duchach, widmach i sektach, które obejrzysz online i przekonaj się sam, że są naprawdę przerażające!

Nawiedzony dwór w Bly

Nawiedzony dwór w Bly to historia o duchach, którą można obejrzeć online, która oparta została o prozę Henry’ego Jamesa. Akcja horroru dzieje się w Anglii, w latach 80. ubiegłego wieku. Henry Wingrave opiekujący się bratankiem oraz bratanicą, którzy stracili rodziców w wypadku, po tragicznej śmierci ich guwernantki, zatrudnia dla dzieci młodą nianię. Wszyscy mieszkają w dworze Bly, wraz z ogrodniczką, gosposią oraz kucharzem. Dwór ten skrywa jednak pewne przerażające tajemnice…

Nawiedzony dom na wzgórzu

Produkcja — Nawiedzony dom na wzgórzu to adaptacja powieści Shirley Jackson, wydanej pod tym samym tytułem. Horror ten opowiada o piątce rodzeństwa, która wychowywała się w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w USA. Aktualnie, wszyscy są już dorośli, jednak tragedia, która ich spotkała, samobójcza śmierć najmłodszej siostry, zmusza rodzinę do stawienia czoła duchom z przeszłości. Czy wszystkie z nich są jedynie wytworami ich wyobraźni?

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Ta polska produkcja to film, a właściwie slasher z Julią Wieniawą w roli głównej, który jest do zobaczenia online, opowiada o, uzależnionej od smartfonów i technologii, grupie nastolatków, którzy trafiają na obóz, gdzie uczą się, jak wygląda życie offline. Zakończenie ich wędrówki jest jednak zdecydowanie inne niż to, które wymyślili dla nich organizatorzy wypadu. Nastolatkowie filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt, będą zmuszeni walczyć o życie z czymś, czego nigdy wcześniej nie spotkali, nawet w najczarniejszych odmętach internetu.

Archive 81

Serial online Archiwum 81 to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią poczuć dreszczyk. Opowiada on o archiwiście, którego zajęcie polega na odnawianiu starych kaset wideo. Zbiegiem okoliczności zostaje on wciągnięty w pewne tajemnicze wydarzenia, które łączą się z zaginioną reżyserką i straszną, demoniczną sektą.

Uciszyć zło

Uciszyć zło jest kolejną propozycją horroru, który można obejrzeć online. Produkcja ta opowiada o losach rodzeństwa, które zajmuje się rozwiązywaniem fałszywych paranormalnych problemów. Sytuacja zaczyna komplikować się w momencie, kiedy bohaterowie zostają wezwani do domu, w którym dziejące się rzeczy są bardzo mocno prawdziwe…

Obecność

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również kultowej produkcji, jaką jest Obecność. Reżyser dzieła, James Wan uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie specjalistów od horrorów, a sama Obecność wskazywana jest na najstraszniejszy horror o zjawiskach paranormalnych wszech czasów. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach i opowiada o rodzinie, która po przeprowadzce do nowego domu zaczyna zauważać niepokojące rzeczy, których nie można logicznie wyjaśnić. Rodzina zwróciła się więc po pomoc do badaczy paranormalnych zjawisk, którzy odkrywają przerażającą prawdę.

zostaw komentarz