Lane perfumy - dla kogo?

W jakich sytuacjach i dla kogo lepsze są perfumy nalewane?

Perfumy nalewane to jeden z lepszych wynalazków ludzkości. Tanie, niewielkie, łatwo dostępne. W każdej chwili można po nie sięgnąć i znów poczuć swój ulubiony zapach. Nie wszystkie jednak zapachy nadają się na każdą okazję. Przecież ktoś, kto idzie biegać, nie użyje ciężkich, piżmowych perfum. Jakie zatem perfumy wybierać na szczególne okazje?

1. Randka

W tej sytuacji wybór perfum może okazać się kluczowy. W końcu kobiece feromony przyciągały mężczyzn już od niepamiętnych czasów. Nie inaczej jest także teraz. Na randkę świetnym rozwiązaniem są małe perfumy, chociażby właśnie takie: mistral-poland.pl/wszyscy-producenci/najczesciej-kupowane/. Kiedy twój przyszły mąż wyjdzie na chwilę do łazienki, ty natychmiast zdążysz się odświeżyć, sięgając do torebki.

Jaki wybrać zapach? Najlepiej zdecydować się na taki, w którym będzie piżmo, ambra lub cybet. Gwarantowane, że zadziałają na faceta jak najlepszy afrodyzjak.

2. Do pracy

Tutaj mamy już mniejsze pole do popisu. Musimy liczyć się z tym, że nie każdy lubi mocny zapach i nie każdy będzie chciał z nim przebywać przez minimum 8 godzin. Mało tego, niektóre osoby od ciężkich perfum natychmiast dostają migreny. Tego lepiej oszczędzić swoim współpracownikom, wybierając bardziej dyskretne i uniwersalne nuty zapachowe. A wśród nich są: cedr, paczula, drzewo sandałowe. Ewentualnie, jeśli ktoś lubi, może postawić na perfumy kwiatowo-owocowe, byle nie były zbyt intensywne.

perfumy kwiatowe

3. Na uroczystości

Wszystko zależy od tego, jaka to będzie uroczystość. Na bardziej kameralne wyjścia, jak na przykład teatr, lepiej postawić na delikatne zapachy. Tutaj obowiązują takie same reguły jak w pracy. W końcu ktoś, kto będzie siedział obok nas, nie musi mieć ochoty na zaciąganie się naszymi perfumami. Dobrze sprawdzą się subtelne, uniwersalne zapachy.

Jeśli natomiast mowa o uroczystości takiej jak wieczorny bankiet czy impreza, tutaj już mamy większe pole do popisu. Bez skrępowania możemy użyć mieszanek orientalnych, ciężkich, intensywnych. W końcu chodzi o to, żebyśmy były zauważone i zapamiętane.

4. Letni czas

Z reguły latem wybieramy inne perfumy. Kiedy za oknem panuje wysoka temperatura lepiej jest postawić na bezalkoholowe wody. A jaki zapach? Większość kobiet decyduje się na orzeźwiające perfumy, czyli cytrusowe lub kwiatowe.

5. Sport

Kiedy uprawiamy sport, czeka nas podobny wybór perfum jak w przypadku letniej pory roku. Wątpliwe jest zresztą, żeby zmęczony wysiłkiem człowiek lubił na sobie ciężkie nuty zapachowe. Tutaj też lepiej jest wybierać lekkie perfumy, takie które nas orzeźwią, czyli ponownie mowa o cytrusach, ale też zapachach z tak zwanej grupy ozonowej.

6. Na kolację

W restauracji sprawa nieco się komplikuje, a to za sprawą aromatycznych potraw. Pozwólmy grać im główną rolę i wybierzmy perfumy delikatne, kwiatowe, cytrusowe. Mieszanka piżma i pieczonej kaczki jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.

zostaw komentarz