lakier hybrydowy w pisaku

One Step Hybrid – rewolucja w malowaniu paznokci hybrydą!

Nadeszła totalna rewolucja, która odmieni życie miłośniczek stylizacji hybrydowej na paznokciach. Dzięki niej o wiele szybciej i łatwiej pomalujesz samodzielnie paznokcie. Niezależnie od Twoich umiejętności, manicure będzie estetyczny i precyzyjnie wykonany. Jak to możliwe? Z nowością – lakierami hybrydowymi One Step Hybrid – wszystko jest możliwe!

Czym różni się One Step Hybrid od tradycyjnej hybrydy?

Lakiery hybrydowe to wspaniały wynalazek, który pozwala nam, kobietom, cieszyć się nienaganną stylizacją paznokci nawet przez kilka tygodni. Hybryda jest trwała, nie ściera się i idealnie wygląda na paznokciach dłoni i stóp. Dotychczas lakiery hybrydowe były dostępne w takiej samej formie jak tradycyjne lakiery do paznokci, czyli w buteleczce z pędzelkiem. Teraz możesz je mieć w zdecydowanie wygodniejszej postaci!

Od dziś możesz używać lakieru hybrydowego w pisaku! One Step Hybrid to mazak o kształcie dostosowanym do ludzkiej dłoni, którego używanie jest naturalne i intuicyjne. Hybryda w pisaku jest trwała, a przy tym bardzo delikatna dla paznokci. Lakier dozuje się przekręcając pisak, a pędzelek jest niewielkie i bardzo precyzyjny. To idealny wybór dla Ciebie, jeśli nie radzisz sobie z dokładnym malowaniem przy pomocy tradycyjnego pędzelka.

 

Jak używać lakierów hybrydowych 3w1?

Inną nazwą lakierów One Step Hybrid są lakiery hybrydowe 3w1. Dlaczego? To bardzo proste – jeden pisak zastępuje 3 produkty, czyli bazę, lakier kolorowy i top. Kolejna zaleta i ogromne ułatwienie. Nie potrzebujesz już 3 buteleczek, ale jeden poręczny mazak, którym wykonasz całą stylizację paznokci. Wystarczy, że przygotujesz je tak jak zawsze, a każdą z warstw koloru utrwalisz pod lampą LED. Ale po kolei.

Przed malowaniem musisz zmatowić płytkę i przetrzeć ją cleanerem. Każda z warstw lakieru 3w1 powinna być cienka i dobrze utwardzona. To zapewni trwałość i piękny wygląd paznokci. Na koniec wystarczy, że przetrzesz je jeszcze raz wacikiem nasączonym cleanerem i gotowe! Przetrzyj także pędzelek, żeby pozostałości lakieru nie popsuły Ci kolejnej stylizacji. Całość zajmie maksymalnie kilkanaście minut dzięki zminimalizowaniu używanych produktów i braku konieczności poprawek.

Zawsze i wszędzie idealny manicure!

Nowe lakiery hybrydowe są rewolucyjne, ponieważ łączą w sobie trwałość tradycyjnej hybrydy z wygodą i ogromnym ułatwieniem użytkowania. Pozwalają niezwykle szybko pomalować paznokcie i to nawet w najbardziej wymagających warunkach. Idealnie sprawdzają się w podróży. Wystarczy do nich mini lampa, która zmieści się w bagażu podręcznym, cleaner i bloczek polerski. Niewiele w porównaniu do tego, czego potrzebowałaś dotychczas, prawda?

Lakierów One Step możesz używać okazjonalnie do niewielkich poprawek – na przykład szybkiego uzupełnienia odrostów – albo robić nim całkowity manicure od A do Z. Jeden pisak wystarczy nawet na 5 takich pełnych stylizacji. Znajdziesz szeroką gamę kolorów, wśród których na pewno wybierzesz swoje ulubione odcienie. Spróbuj i zobacz, jakie to wygodne i proste!

1 komentarz

  1. Werqa Odpowiedz

    Serio? jest coś takiego i ja o tym nie wiedziedziałam? Muszę koniecznie tego poszukać i wypróbować! Jestem pewna, że to znacznie łatwiejsze niż tradycyjny manicure hybrydowy.

zostaw komentarz