Wnętrze kawiarni

System POS ? klucz do sukcesu w gastronomii

Właśnie otworzyłeś małą kawiarenkę? Posiadasz całą sieć restauracji? A może logo Twojej firmy widnieje na wielu lokalach na licencji franczyzowej? Bez względu na to, jakiego rodzaju działalność gastronomiczną prowadzisz i na jakim etapie rozwoju jest Twój biznes, potrzebujesz odpowiedniego systemu zarządzania i sprzedaży. Poznaj POS ? system, który usprawni działanie każdego lokalu.

Czym jest POS?

System POS (taki jak ten joinposter.com/pl) to mobilne narzędzie służące do zarządzania lokalami gastronomicznymi, ewidencji sprzedaży, ewidencji finansowej i magazynowej, a także do tworzenia raportów i statystyk dotyczących Twojej działalności, który ułatwi i przyspieszy także przyjmowanie i realizację zamówień, wystawianie rachunków i płatności, zdalne zarządzanie firmą czy zmiany w menu. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas i energię, którą do tej pory musiałeś wkładać w ciągłe trzymanie ręki na pulsie. POS zrobi to za Ciebie. A zainstalujesz go w 15 minut!

System POS w aplikacji

Ułatwienia dla gości

Zadowolony klient z pewnością do Ciebie wróci. Dzięki systemowi POS możesz uszczęśliwić go jeszcze bardziej. Przede wszystkim dzięki usprawnieniu obsługi i optymalizacji przyjmowania zamówień, ale także dzięki opcjom płatności, które wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Często zdarza się, że goście przychodzący większą grupą chcieliby zapłacić osobno, na dodatek niektórzy kartą, a niektórzy gotówką. W wielu restauracjach ta zrozumiała skądinąd prośba nie jest najłatwiejsza do zrealizowania. Jednak system POS umożliwia opłacenie rachunku w częściach, dzieląc go na różne metody płatności: gotówką, kartą czy kuponami.

Każdy kelner to najlepszy kelner

Wyszkolenie dobrego pracownika to zazwyczaj długotrwały i żmudny proces, podczas którego trzeba się liczyć z możliwością błędów, prawda? Otóż niekoniecznie. System POS ma tak intuicyjny interfejs, że wystarczy kilka minut, by nawet nowy pracownik zaczął sprzedawać, a dzięki włączonej wizualizacji sali, kelnerzy bez problemu są w stanie zorientować się w zamówieniach i rachunkach. Nigdy już nie zdarzy się taka sytuacja, by kelner pomylił rachunki czy podał klientom danie zamówione przez kogoś innego.

Zarządzaj skąd chcesz

Żyjesz w biegu i zajmujesz się tysiącem rzeczy na raz, przez co nie zawsze możesz być w lokalu? Nie martw się, system administracyjny POS znajduje się na zabezpieczonym serwerze internetowym, z którego możesz korzystać także zdalnie. Dzięki temu zawsze będziesz w stanie przeglądać raporty i statystyki dotyczące działalności Twojego lokalu. Możesz z domu kontrolować przychody czy wprowadzać zmiany w menu, generować statystyki przychodów, zysków czy historię sprzedaży. Pracuj, skąd chcesz i kiedy chcesz!

1 komentarz

  1. Him Odpowiedz

    Ciekawe rozwiązanie, nie miałem pojęcia o istnieniu takiego, ale w sumie ma to sens. Bardzo przydatne i potrzebne narzędzie.

zostaw komentarz