Stylizacja męskich włosów – jaki krem wybrać

Stylizacja męskich włosów – jaki krem wybrać?

Fryzury panów wymagają tyle samo staranności i pielęgnacji co pań. Z reguły krótkie włosy są trudne do opanowania, wówczas w ruch musi iść dobry krem do stylizacji włosów dla mężczyzn. Preparatów na rynku jest całkiem sporo, więc pojawia się pytanie – który wybrać, by być zadowolonym z efektów?

Wielu panów poświęca tyle samo czasu na ułożenie fryzury, co kobiety. Nawet pozornie zwykły nieład na głowie jest z reguły dokładnie zaplanowany, wypielęgnowany i odpowiednio utrwalony. W tym celu najlepiej sprawdza się krem do stylizacji włosów dla mężczyzn (https://www.lorealparis.pl/produkty/dla-mezczyzn). Kosmetyki tego typu dają pewność, iż fryzura będzie trwała i nie zniszczy się nawet podczas różnych warunków atmosferycznych, jak wiatr, słońce, deszcz itp.

Włosy nie mogą być sklejone

Kupując krem do stylizacji włosów dla mężczyzn bądź kobiet, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, by składniki w nim zawarte nie sklejały włosów, co wygląda dość nieestetyczne. Preparat nie może być też zbyt ciężki, by nie obciążał kosmyków, co często zdarza się w przypadku tanich specyfików.

Liczy się też niewątpliwie wydajność, dobrej jakości specyfik powinien już w niewielkiej ilości trwale utrwalać nawet najtrudniejsze do ułożenia włosy.

Różne rodzaje kremów – dla różnych włosów

Krem do stylizacji włosów dla mężczyzn może dawać różne efekty. Wśród kosmetyków tego typu znajdziemy m.in. preparaty zwiększające objętość, które jednocześnie nadają włosom elastyczność. Kremy podkreślające loki, idealnie ujarzmiające puszącą się fryzurę i chroniące ją nawet przed wysokimi temperaturami oraz prostujące – świetnie wygładzające i nadające połysk. Dzięki bogatej ofercie różnych specyfików każdy może bez problemu szybko znaleźć preparat pasujący do każdego rodzaju włosów i spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Stylizacja męskich włosów – jaki krem wybrać

Krem do stylizacji włosów dla mężczyzn – preparaty godne uwagi

Ciekawą propozycją jest L’Oreal Techni Art A-Head Web – włóknisty krem rzeźbiący. Dzięki specyfikowi można długo i skutecznie formować ostateczny kształt fryzury. Do tego docenić należy naturalny i dość delikatny połysk, długotrwałe utrwalenie i wydajność.

Innym produktem wartym przetestowania, jeśli chodzi o krem do stylizacji włosów dla mężczyzn, jest Morgan’s – krem do układania. Można go stosować do stylizacji każdego rodzaju fryzury. Radzi sobie nawet z najbardziej niesforną czupryną, długotrwale ją ujarzmiając. Ma lekką formułę i nadaje się do codziennego stosowania. Minusem jest nieco wyższa cena.

Chcąc zwiększyć objętość swoich włosów, warto zaś sięgnąć po L’Oreal Professionnel Homme 3 Force, jest to modelujący krem, który sprawia, że włosów na głowie wydaje się znacznie więcej. Równie skutecznie utrwala, umożliwiając stworzenie nawet najbardziej wymagającej fryzury.

A może krem do włosów i brody jednocześnie?

Nowością wśród kosmetyków jest krem do stylizacji BarberClub, który sprawdzi się zarówno w przypadku układania nawet najbardziej niesfornej czupryny – jak i brody, która także wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Preparat zawiera olejek eteryczny z drzewa cedrowego, który rewelacyjnie dba o włosy i wpływa na ich wzrost. Dzięki minerałom i mikroelementom nabierają blasku i zdrowego wyglądu.

Artykuł zewnętrzny

zostaw komentarz