Siła duszy tkwi w oczach – jak odświeżyć spojrzenie

Siła duszy tkwi w oczach – jak odświeżyć spojrzenie?

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy – coś w tym jest. Bardzo często widać w nich nasze emocje i tylko nieliczni są w stanie nad tym zapanować. Podkreślone oczy stanowią też bardzo ważny element makijażu – dodają charakteru i można za pomocą ich stylizacji stworzyć wybrany łagodny lub bardziej drapieżny efekt. Aby oczy perfekcyjnie prezentowały się zarówno na co dzień, jak i podczas eleganckich wyjść, warto zadbać o ich oprawę – piękna skóra wokół oczu to podstawa, o której nie powinno się zapominać, a która spędza sen z powiek wielu paniom w wieku dojrzałym. Nutri Gold krem pod oczy przychodzi im na pomoc. Jak działa?

warto zerknąć:  Powiększanie piersi i wymiana implantów w walce z kompleksami

Problemy wieku dojrzałego

Choć wiek dojrzały to wspaniały okres w życiu każdej kobiety, jest kilka rzeczy, o których powinno się wówczas pamiętać. Jedną z nich jest właśnie pielęgnacja skóry pod oczami, która wydobędzie z nich to, co najlepsze, i odświeży spojrzenie. Kosmetykiem, którego nie powinno zabraknąć w damskiej kosmetyczce, jest sprawdzony krem pod oczy – ważne, aby zacząć używać go wcześniej, niż dadzą o sobie znać oznaki starzenia skóry. Choć nie jest to często spotykana praktyka, ten kosmetyk powinny stosować już dwudziestokilkulatki.

Dobry krem rozjaśni skórę w tym obszarze i podejmie walkę z cieniami pod oczami, sińcami i ewentualnymi workami, które nadają twarzy zmęczony wygląd. W przypadku kremu dla cery dojrzałej warto zatroszczyć się też o niwelowanie oznak starzenia – zmarszczek, utraty sprężystości, utraty zdrowego kolorytu skóry. Takie efekty zapewnia proponowany przez L’Oreal Nutri Gold krem pod oczy https://www.lorealparis.pl/produkty/pielegnacja-skory/krem-pod-oczy/revitalift-laser-x3-pielegnacja-anti-age-pod-oczy.

warto zerknąć:  Co to są kompleksy? 5 najbardziej krępujących objawów nieśmiałości

Siła duszy tkwi w oczach – jak odświeżyć spojrzenie

Nutri Gold krem pod oczy – dlaczego można mu zaufać?

Nutri Gold krem pod oczy to nawilżająca terapia odżywcza. Co to oznacza? Ten kosmetyk zawiera 3 składniki kluczowe do należytego pełnienia takiej funkcji. Pierwszym z nich jest miodowy eliksir, który ma działanie niemalże natychmiastowe – dzięki dobrej wchłanialności przenika do głębszych warstw naskórka i błyskawicznie je nawilża. Dzięki temu, że składniki nie działają jedynie na najbardziej zewnętrzne warstwy naskórka, a też na te położone głębiej, efekty utrzymują się dłużej i działanie preparatu jest mocniejsze. Kolejny składnik to kompleks wapniowy mający budować ochronę skóry. Trzecim komponentem jest mieszanka witamin z grupy B, która zapewnia skórze komfort, na który składają się odpowiednia sprężystość i utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia.

warto zerknąć:  Co zobaczyć w Gdyni? 5 najlepszych atrakcji Gdyni

Nutri Gold sprawdzi się u pań, które zauważają zmianę struktury skóry w okolicach oczu: nieprzyjemne ściągnięcie, wysuszenie, utrata blasku. Stosowanie tego kosmetyku przyniesie ulgę, ale i pomoże zapobiegać powstawaniu tych symptomów, stąd stosować może go praktycznie każda kobieta.

Artykuł zewnętrzny

zostaw komentarz