Nie wiesz jak zdobyć dziewczynę? Sprawdź top 5 cech jakie musisz posiadać

W dzisiejszych czasach coraz więcej Polaków ma problem z wyrażaniem swoich uczuć. Zdarza się, że osoby elokwentne, przebojowe, będące duszą towarzystwa, nie bardzo wiedzą, jak zachować się w relacjach damsko-męskich. Co zrobić, gdy w końcu spotka się dziewczynę swoich marzeń? W jaki sposób zwrócić na siebie jej uwagę? Podpowiadamy, jak zdobyć wybrankę swego serca, a co najważniejsze ? jak ją przy sobie zatrzymać.

Wakacje to czas szczególnie sprzyjający poznawaniu nowych ludzi, przelotnym flirtom, burzliwym romansom, które nierzadko mają szansę przerodzić się w poważniejszy związek. Zatłoczona plaża, kemping, kurort, a nawet centrum miasta ? to miejsca, w których można spotkać mnóstwo opalonych, uśmiechniętych pań. Jednakże nie każdy mężczyzna jest tak kreatywny i przebojowy, by szybko znaleźć sposób na to, jak nawiązać znajomość, a w efekcie jak rozkochać w sobie tę, która ?wpadła mu w oko?.

Nie trzeba jednak posiadać urody gwiazdora filmowego, czy muskułów atlety, by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Większość kobiet (o ile nie są to sztuczne, plastikowe Barbie) zwraca uwagę nie tyle na wygląd zewnętrzny, ile na charakter i wnętrze potencjalnego partnera. Ważne jest, by posiadał on kilka podstawowych cech, obok których z pewnością żadna z pań nie przejdzie obojętnie.

1. Stanowczość

Prawdziwy facet to taki, który wie, czego chce od życia i uparcie dąży do wyznaczonego celu. Mężczyzna, który zbyt długo będzie zastanawiał się nad tym, co ze sobą zrobić, w jaki sposób przywitać się na pierwszym spotkaniu, z pewnością nie wypadnie dobrze w oczach wybranki. Ponadto musi odznaczać się autonomią ? facet, który przytakuje na wszystko, co powie dziewczyna, który lubi dokładnie to, co ona, i który zgadza się na wszystko bez wyjątku, z pewnością nie zagrzeje zbyt długo miejsca u jej boku.

2. Szczerość

Żadna z pań nie wymaga, by zdradzać jej wszystkie swoje tajemnice. Niemniej jednak z pewnością żaden facet nie zdobędzie jej sympatii, gdy okłamie ją w sprawach, które są dla niej ważne i istotne. Kobiety wręcz nie znoszą przechwalania się, wyolbrzymiania i ciągłego ?koloryzowania?. Dlatego lepiej po prostu pozostać sobą i pozwolić jej samej odkryć swe największe zalety.

para trzyma się za ręce

3. Wierność

Nie bez powodu wśród cech, które powinien posiadać idealny facet, na pierwszym miejscu znajduje się wierność. Każda kobieta pragnie być tą jedną, jedyną i najważniejszą. Zależy jej, by przyszły związek oparty był na zaufaniu. Należy więc robić wszystko, żeby wybranka czuła się pewnie, bezpiecznie i wyjątkowo. Stąd też zerkanie ukradkiem na inne kobiety w jej towarzystwie z pewnością nie wróży nic dobrego.

4. Cierpliwość

Kobiety uwielbiają być doceniane i adorowane, więc by zdobyć ich serce, trzeba się naprawdę postarać. Nie należy robić niczego na siłę i przyśpieszać obrotu sprawy – mężczyzna, który będzie próbował zaciągnąć partnerkę do łóżka na którejś z pierwszych randek, z pewnością odpadnie już w przedbiegach.

5. Zaradność

Może to nie jest do końca tak, że prawdziwy facet musi umieć zrobić wszystko, niemniej zaradność jest bardzo pożądaną cechą u mężczyzny. Kobietom podoba się taki, po którym od razu widać, że da sobie radę w życiu. Przy boku kogoś takiego czują się bezpieczniej.

komentarze 2

  1. Ziemowit Odpowiedz

    Ej no, pięć cech miało być. Doliczyłem się czterech. Chyba, że ta piąta jest zastrzeżoną tajemnicą. W każdym razie u siebie widzę 1/4 tych cech. Zawsze to coś na początek, ale widzę, że czeka mnie dług praca nad sobą.

  2. ela Odpowiedz

    Brzmi to rozsądnie, innymi słowy trzeba być dobrym facetem, a nie wrednym dupkiem bez szacunku do niczego.

zostaw komentarz