Dziewczyna w białej bluzce i żółtej spódnicy

Nasza nowa przyjaciółka ? bluzka bez rękawów

Nadchodzące nieco cieplejsze miesiące są idealną okazją do tego, aby schować głęboko do szafy wszystkie grube ubrania i wybrać coś, co odkryje nieco więcej naszej ciała. Nie powinnyśmy się tego wstydzić! Właśnie w takim momencie naszą najlepszą przyjaciółką powinna zostać bluzka bez rękawów, która spisze się świetnie w wielu okazjach, zarówno tych oficjalnych, jak i tych znacznie bardziej codziennych.

Dlaczego warto?

Gdy temperatura na zewnątrz wzrośnie, odkrycie naszych ramion może okazać się prawdziwą ulgą. Najlepsze jest to, że mimo osiągniętej swobody wciąż mamy bardzo dużo opcji, które możemy dopasować do typu naszego ubioru. Spójrzcie tylko na to, co znajdziecie na wieszakach w sklepach: przeróżne kołnierzyki, stójki czy kokardy pozwolą nam na pozostanie stylową i elegancką nawet w najbardziej duszne dni! Czemu więc z tego nie skorzystać?

Nowoczesna klasyka

Na samym początku omówimy bluzki z białymi kołnierzami, które są prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Stylizowana na dobrze nam znaną klasyczną koszulę prezentuje się najlepiej tak, jak jej ?starsza siostra?, czyli zapięta na ostatni guzik. Zostawia nam ona bardzo duże popisu, gdyż równie świetnie będzie ona wyglądać zarówno z elegancką marynarką, jak i z prostym cardiganem zarzuconym na plecy. Właśnie to nazywany niezobowiązującą elegancją!

Ciekawe kolory

Oczywiście nic nie broni nam nieco zaszaleć i odejść od tego, co znamy jako klasykę ? zdecydujmy się na bardziej przebojowe kolory takie jak, chociażby róż. Warto jednak zachować pewną zasadę, którą zapewne dobrze znacie: co za dużo to niezdrowo! Właśnie dlatego, tworząc nasze stylizacje, powinniśmy łączyć ze sobą kompletne skrajności. Jeżeli zdecydujemy się na taką wyrazistą bluzkę, dopilnujmy, aby nasz dół, czyli spodnie lub spódnica oraz buty były raczej stonowane. Nie chcemy przecież wyglądać kiczowato, czyż nie? Szeroki wybór bluzek Ralpha Laurena znajdziesz na www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw-bluzki-ralph-lauren.

Koronka

Innym iście interesującym i wiecznie mocnym trendem jest wykorzystanie koronki. Czy jest coś bardziej kuszącego i działającego na wyobraźnie? To, gdzie się ona znajdzie, zależy tylko od wizji projektantów. Mogą to być plecy, dekolt, ramiona, czy nawet boki bluzki. Takie akcenty spiszą się świetnie w praktycznie każdej stylizacji, niezależnie od tego, czy ma ona być do pracy, czy na spotkanie z narzeczonym tuż po niej. Nie bójmy się takiego ryzyka!

Dziewczyna w białej bluzce i żółtej spódnicy

Podsumowanie

Bluzka bez rękawów jest świetną opcją na miesiące, w których chcemy zadbać o swoją wygodę. Nikt jednak nie mówił, że wygoda nie może istnieć w parze z elegancją i w dzisiejszych czasach spokojnie możemy znaleźć ciekawy kompromis modowy. Uważamy, że każda kobieta powinna mieć co najmniej jeden jej egzemplarz w szafie, aby gdy termometr pokaże więcej niż kilkanaście stopni, wciąż wykazywać się wyczuciem mody!

zostaw komentarz