Serduszko z metalu

Jak poderwać koleżankę z klasy ? 5 sprawdzonych sposobów

Podrywanie dziewczyny, która chodzi z nami do klasy, nie jest wbrew pozorom tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Pozytywnym aspektem tej sytuacji jest z całą pewnością fakt częstego przebywania w pobliżu naszego obiektu uczuć i możliwość inicjowania rozmowy oraz kontaktów. Trudności pojawiają się jednak w przypadku odrzucenia. Wtedy bowiem pogodzić będziemy musieli się z sytuacją widywania koleżanki, która nas nie chciała, niemal codziennie aż do zakończenia szkoły. Jak zatem wybrnąć z tej sytuacji i na jakie metody podrywu postawić, aby osiągnąć sukces?

1. Poproś ją o pomoc

Chodzenie do tej samej klasy rodzi wiele sytuacji, w których możemy zagadać do koleżanki, która nam się spodobała, bez żadnego podtekstu, nie zdradzając swoich prawdziwych intencji. Wykorzystać możemy między innymi opcję ewentualnych korepetycji z przedmiotu, z którego jest ona dobra. W takim wypadku w grę wchodzi zarówno umawianie się po lekcjach poza szkołą, w szkole lub w najmniej atrakcyjnej dla nas opcji konsultacja na dużej przerwie. Nawet jeżeli dziewczyna zgodzi się jedynie na tę ostatnią, postarajmy się wykorzystać daną nam szansę, pokazując się z jak najlepszej strony.

2. Udziel jej pomocy

Sytuacja może być również odwrotna. To my możemy udzielić koleżance pomocy w przedmiocie, z którego jest słabsza lub w czynności, która sprawia jej problem. Dziewczyny lubią przyjmować pomoc chłopców, tak jak oni uwielbiają im ją zapewniać. Nie bądźmy jednak w tym wszystkim zbyt nachalni, oferując swe usługi na siłę. Zaproponujmy możliwość pomocy i czekajmy na reakcję naszej wybranki. Jeżeli będzie ona pozytywna, punkt dla nas.

3. Zatańcz z nią

W sytuacji darzenia uczuciem koleżanki z klasy, świetną opcją zacieśnienia relacji lub nawiązania pierwszych kontaktów jest także szkolna dyskoteka lub inna tego rodzaju impreza, na której spotyka się cała klasa. Jest to znakomita szansa na zaproszenie dziewczyny do wolnego tańca, który jest bardzo intymny i znacznie zbliża do siebie tańczącą parę. Jeżeli jej reakcja na tego typu kontakt będzie pozytywna, nawiąż rozmowę, praw jej komplementy, pamiętając jednak, aby były one sensowne i niebanalne.

balon serce

4. Pokaż się z jak najlepszej strony

Zastanów się w czym jesteś dobry i wykorzystaj te umiejętności do zaimponowania wybrance swojego serca. Niech zobaczy Twoje mocne strony. Dziewczyny lubią, kiedy ich chłopak czymś się wyróżnia i ma się czym pochwalić w kwestii nietuzinkowych zainteresowań. Nie chwal się jednak na siłę. To, czym chcesz jej zaimponować, powinno wyjść w przypadkowej konwersacji lub nawet od kogoś innego ? w tym celu wykorzystać możesz pomoc wspólnych znajomych.

5. Zdobądź na jej temat informacje

Posiadając wiedzę na temat zainteresowań koleżanki z klasy, wiedząc gdzie chadza i co lubi, mamy większe szanse na nawiązanie ciekawej rozmowy i utrzymanie jej na interesującym dla obu stron poziomie. Możesz podkreślić to, co macie wspólnego, wymieniając ulubione zespoły muzyczne, książki czy sporty, a z pewnością zyskasz zainteresowanie swojej rozmówczyni.

zostaw komentarz