Kubuś Puchatek i Prosiaczek w lesie

Co wiemy o horrorze o Kubusiu Puchatku, kiedy premiera?

Zwiastun horroru o Kubusiu Puchatku trafił do sieci pod koniec lata 2022 roku. Nie jest to jednak zapowiedź miłej i sielankowej historii o przyjaźni małego chłopca ze zwierzętami zamieszkującymi Stumilowy Las. Zatem, o czym będzie opowiadać nowa odsłona Kubusia Puchatka i kiedy można spodziewać się premiery? Poznaj szczegóły.

Skąd wziął się pomysł na horror o Kubusiu Puchatku?

Prawa autorskie do powieści napisanej przez Alana Alexandra Milnego przeszły do domeny publicznej. Oznacza to, że historia o łakomym misiu uwielbiającym miodek może być reinterpretowana przez innych twórców, a nowa opowieść wcale nie musi być skierowana do odbiorcy dziecięcego. Zupełnie inne podejście do historii o Kubusiu Puchatku zaproponował Rhys Frake-Waterfield — początkujący reżyser, który ma na swoim koncie krótkometrażowy film pt. Go Viral, nakręcony w 2014 roku.

Oprócz zapowiedzi horroru o Kubusiu Puchatku ma on w planach inne produkcje o dosyć mrocznym zabarwieniu. Należą do nich takie filmy jak Dinozaur Prison (Więzienie dla dinozaurów), Demonic Christmas Tree (Demoniczna choinka), Sky Monster (Potwór z nieba), Rise of the Loch Ness (Powstanie Loch Ness) oraz Firenado (Ogniado).

Jaka będzie fabuła horroru z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej?

Nowa odsłona Kubusia Puchatka nie będzie cukierkowa, raczej można spodziewać się kina grozy okraszonego sporą ilością krwi. W końcu, dlaczego by nie podejść do historii o żółtym misiu w czerwonej koszulce od nieco bardziej mrocznej strony?

Każde dziecko dorasta, a dotychczasowi przyjaciele zabaw odchodzą w zapomnienie. Tak właśnie stało się z Krzysiem, który zmienił się z małego naiwnego chłopca w młodego mężczyznę. Z czasem jego wizyty w Stumilowym Lesie były coraz rzadsze, aż w końcu zupełnie przestał odwiedzać swoich przyjaciół z dzieciństwa. Zapomniane i niedokarmiane powróciły do swoich pierwotnych instynktów i zdziczały. Dlatego, kiedy Krzyś ponownie pojawia się w lesie i to w towarzystwie partnerki, Kubuś Puchatek nie traktuje go już jak przyjaciela, ale odbiera jako wroga. Narastająca przez lata frustracja i rozgoryczenie wynikające z opuszczenia znajdą teraz ujście w zemście.

W jakiej konwencji będzie utrzymany horror o Kubusiu Puchatku?

Producent zaznacza, że nie będzie to produkcja wysoko budżetowa, a jedynie film klasy B. Czego zatem można spodziewać się po tym horrorze? Przede wszystkim żądnego krwi Kubusia Puchatka, który razem z Prosiaczkiem polują na nieświadomych czającego się niebezpieczeństwa młodych ludzi. Horror o Kubusiu Puchatku będzie typowym slasherem, dlatego z częścią postaci widzowie pożegnają się już na samym początku.

Kiedy premiera horroru o Kubusiu Puchatku?

Termin premiery długo nie był znany, jednak teraz już wiadomo, że filmu można się spodziewać 15 lutego 2023 roku.

Jeśli lubisz klimat krwawych horrorów, w których postacie są eliminowanie w mgnieniu oka, warto rozważyć zobaczenie nowego horroru z Kubusiem Puchatkiem i Prosiaczkiem w rolach psychopatycznych morderców.

1 komentarz

  1. Filmo-Mania Odpowiedz

    Nie jestem zbyt wielką fanką horrorów, ale przyznam, że taka krwawa adaptacja Kubusia Puchatka wzbudziła moje zainteresowanie. Ciekawe czy będzie leciał w multipleksach lub w kinach studyjnych?

zostaw komentarz