prezent dla kobiety

Co kupić w prezencie dla kobiety? Przewodnik dla prawdziwego mężczyzny

Prezent z założenia powinien sprawiać radość obdarowywanej osobie. Upominek ma wprawić w zachwyt ? co więc zrobić, aby uzyskać pożądany efekt i  zachwycić ukochaną?

Unikaj banału

Nie opieraj się na statystykach i utartych schematach na temat tego co, jak i gdzie kupić kobiecie, bo prawda jest taka, że każda z nich jest inna, wyjątkowa. Pobudź swoją wyobraźnię, wciel się w swoją ukochaną i postaraj się popatrzeć na świat jej oczami. Większość mężczyzn twierdzi, że jest to trudne a nawet niemożliwe. To trudne zadanie ? prawda, ale jeśli poznasz kilka kardynalnych zasad na temat tego, czego unikać, będzie Ci łatwiej dokonać właściwego wyboru.

Bieliznę wybieraj ostrożnie

Jeśli wybierasz bieliznę uważaj na to, żeby dopasować ją do upodobań partnerki. Możesz urazić swoją ukochaną nieprzemyślanym wyborem, jednak ona oczywiście nie powie Ci tego wprost. W najgorszym momencie może poczuć się zażenowana i zakłopotana, więc efekt byłby odwrotny od zamierzonego.

Szaliki i apaszki do kolekcji

Nie kupuj jej tego, co już ma. Jeśli zdecydujesz się na podarowanie kolejnego szalika, apaszki lub bransoletki zastanów się nad tym, ile takich rzeczy Twoja wybranka już posiada i czy to będzie potrzebna rzecz do jej kolekcji?

Kup, nie zamawiaj

Upominek nie może być zamawiany. Jest to najczęściej popełniany błąd przez mężczyzn, jak i kobiety. Jeśli taka sytuacja ma miejsce wówczas nie mówimy już o prezencie tylko o realizacji zamówienia, jak w sklepie. Nie trzeba tłumaczyć, że ma się to nijak do wyjątkowości i unikalności.

Ubranie z paragonem

Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na sweterek, pierścionek lub buty to zachowaj paragon, by w razie czego móc wymienić lub zwrócić towar. Źle dobrany rozmiar oraz niemożność zwrotu czy wymiany to chyba jeden z najgorszych scenariuszy.

Nie kupuj rzeczy do domu

Nigdy nie kupuj kobiecie prezentów typu: żelazko, patelnia lub deska do krojenia. Ideą prezentu jest to, że kupujesz marzenia, nie rzeczy. Owszem, dobre żelazko lub nieprzywierająca patelnia to rzeczy, które pewnie przydałyby się niejednej gospodyni, jednak absolutnie nie jest to rzecz, która zachwyci.

Zadbaj o opakowanie

Zadbaj o szczegóły. Nawet najpiękniejszy prezent podarowany w tandetnej reklamówce straci swój urok. Kupując pierścionek zadbaj o to, aby został zapakowany w piękne pudełeczko, jeśli kupujesz sweterek ? idź do najbliższego miejsca, gdzie są pakowane prezenty i poproś o coś wyjątkowego. Jest to prosty sposób na podniesienie wartości prezentu

Kwiaty

Najważniejsze ? kwiaty, kwiaty, kwiaty! Płeć piękna je uwielbia. Niejedna kobieta zgodzi się ze słowami Petera Roseggera: ?Kwiat żyje, kocha i przemawia cudownym językiem?. Jeszcze kilkanaście lat temu w kwiaciarniach królowały goździki, dziś wybór jest tak ogromny. Można stworzyć bardzo atrakcyjne kompozycje kwiatowe, i dopasować je do preferencji ukochanej. Może to być subtelny bukiet z magnolii, lub płomienna wiązanka z czerwonych róż.

komentarze 3

  1. Nicolas Odpowiedz

    Czasem wystarczy złota karta do banku… Nie trzeba myśleć co i gdzie kupić, kobieta sama sobie z tym poradzi 😉

  2. Borys Odpowiedz

    Przydatne porady. Chociaż ja nadal nie rozumiem, co kobiety widzą w uciętych kwiatach, które raz dwa zdechną.

  3. Kaleczka Odpowiedz

    Porady ciekawe, ale trzeba wziąć pod uwagę, że każda kobieta jest inna, więc w kwestii prezentów powinno się tu podchodzić indywidualnie.

zostaw komentarz