Starsza kobieta w fotelu

Co dać na urodziny babci?

Chęć doświadczania nowych rzeczy nie musi zmniejszać się wraz z wiekiem. Na urodziny babci warto więc ofiarować niezwykłe przeżycie, które na długo pozostanie w jej pamięci. Pomysłem na prezent dla seniora jest np.: masaż relaksacyjny w gabinecie kosmetycznym, seans w grocie solnej, kąpiel borowinowa, voucher do teatru czy kolacja w restauracji.

Pomysł na prezent dla babci ? masaż ciała

Z masaży ciała mogą korzystać osoby w każdym wieku. Zabieg ma zbawienny wpływ na ciało zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, jak i emocjonalnej. Masaż dla seniora wykonywany jest bardzo delikatnie i uwzględnia wszystkie aspekty procesu starzenia się. Technika jest dobierana indywidualnie do potrzeb seniorki. Masaż ciała to doskonały pomysł na prezent dla starszej osoby, ponieważ pozytywnie wpłynie nie tylko na zdrowie, ale odpręży, zrelaksuje oraz poprawi samopoczucie. Więcej inspiracji na upominki dla bliskiej osoby można znaleźć na stronie internetowej: superprezenty.pl.

Starsza kobieta w fotelu

Seans w grocie solnej

W grocie solnej panuje mikroklimat, który naturalnie występuje w nadmorskich miejscowościach. Pomieszczenie wypełnione jest blokami solnymi, a w jego środku znajdują się wygodne leżaki, jest przygaszone światło, a w tle leci delikatna, relaksacyjna muzyka. Seanse w grocie solnej pomagają w leczeniu wielu chorób, np.: astmy, nieżytu górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy. Pobyt w pomieszczeniu polecany jest także w stanach przewlekłego przemęczenia czy spadku odporności organizmu.

Kąpiel borowinowa

Voucher na kąpiel borowinową w ośrodku odnowy biologicznej to świetny pomysł na prezent dla babci. Borowina pomaga bowiem w leczeniu stanów zapalnych organizmu, chorób kości, stawów oraz mięśni, chorób układu krążenia, nerwowego i pokarmowego. Kąpiel borowinowa działa także przeciwbakteryjnie, poprawia ukrwienie skóry oraz wygładza naskórek.

Voucher do teatru

Pomysłem na prezent dla seniorki jest voucher do teatru. Oglądanie gry aktorskiej na żywo to doskonała forma rozrywki i sposób na miłe spędzenie popołudnia. Posiadaczka vouchera może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą i wspólnie z mężem, przyjaciółką czy wnukiem cieszyć się spektaklem teatralnym.

Pomysł na prezent ? kolacja w restauracji

Pomysłem na prezent dla babci jest zabranie jej do restauracji na uroczystą kolację. Wśród ofert restauratorów można wybierać spośród różnorodnych kuchni, np.: japońskiej, włoskiej, hiszpańskiej i wielu innych. Pobyt w restauracji to okazja, by spędzić trochę czasu z babcią, wspólnie odpocząć i zrelaksować się oraz spróbować nowych dań.

komentarze 2

  1. Gabi Odpowiedz

    Moja babcia zawsze powtarzała, że nie chce żadnych prezentów, a najlepszym będzie to, jak sami sobie coś kupimy, albo po prostu będziemy szczęśliwi. Moja babcia była niezwykła 🙂 Ale i tak zawsze dawaliśmy jakiś drobiazg na przykład kupowaliśmy szal czy chustę – była z tego powodu szczęśliwa.

  2. ola_96 Odpowiedz

    Babcie już takie są, im naprawdę nie potrzeba wiele, by sprawić im przyjemność.

zostaw komentarz