Popularne klocki Mega Bloks

Klocki Mega Bloks, dlaczego zdobyły popularność?

Każdy rodzic dobrze wie, jak ważne w rozwoju dziecka są pierwsze lata życia. To dlatego warto zadbać o to, by jak najwcześniej wprowadzić maluszki w świat zabawy, która uczy i pomaga poznawać otoczenie w łagodny i bezpieczny sposób. W tej kwestii świetnie sprawdzą się klocki Mega Bloks, które podbiły serca dzieci i rodziców na całym globie.

Co to są klocki Mega Bloks?

Seria klocków Mega Bloks została stworzona przez uznaną przez klientów firmę Fisher Price, która od wielu lat wiedzie prym jako producent bezpiecznych zabawek wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się od dwóch założycieli marki, którzy w 1930 roku stwierdzili, że brakuje na rynku takich zabawek, które odwołują się do wyobraźni, zaskakują i oczywiście bawią.

Przez wiele lat firma tworzyła fantastyczne zabawki, które z biegiem czasu zyskały miano kultowych. Kto dzisiaj nie zna Szczeniaczka Uczniaczka czy klocków z serii związanej z bajką ?Tomek i przyjaciele?? Celem marki Fisher Price jest wspieranie rozwoju naszych dzieci od pierwszych dni życia, wzbogacanie nowych doświadczeń i przynoszenie im radości.

Producenci klocków Mega Bloks projektują każdy zestaw tak, by zachęcał on dzieci do odkrywania i rozwijania wyobraźni podczas codziennych zabaw. Główne hasło marki – ?Budujemy świat dziecka? pokazuje, że poprzez tworzenie swoich produktów, chcą pomagać maluchom rozwijać ich potencjał, podczas wspaniałej zabawy.

Klocki tego producenta są specjalnie dostosowane do małych rączek dzieci. Zestawy stworzone są tak, by maluchy mogły zachwycić się nieskończonymi możliwościami budowania i kreowania. Produkty marki są ogólnodostępne, dlatego klocki Mega Bloks znajdziesz nie tylko w sklepach naziemnych, ale także w internecie (www.urwis.pl/klocki/klocki-mega-blocks), gdzie wybór zestawów i zabawek tej firmy jest ogromny.

Popularne zestawy klocków Mega Bloks

Czym wyróżniają się klocki Mega Bloks?

Przede wszystkim, klocki Mega Bloks są kolorowe i estetycznie wykonane, przez co zachęcają dziecko do chwytania i układania różnorodnych budowli. Seria klasycznych zestawów otwiera przed dziećmi wiele możliwości tworzenia konstrukcji i zabawy nimi. Wesoła i wyrazista kolorystyka klocków pobudza zdolności poznawczo-fizyczne i stymuluje rozwój dziecka. Dzięki temu, taka zabawa wpływa na wczesny rozwój sensoryczny i uczy maluszki rozróżniania i porządkowania przedmiotów.

Zestawy takie jak ?Przygodowe miasteczko? czy ?Wesoły plac budowy? zachęcają dzieci do kreowania historii i pobudzają wyobraźnię. Mali konstruktorzy, poza tym, że mogą budować, burzyć i przebudowywać, chętnie będą spędzać czas wymyślając przygody mieszkańców miasteczka czy wesołych zwierzątek.

Ponadto, znana seria klocków Mega Bloks ?Tomek i przyjaciele? nie bez powodu podbiła serca dzieci na całym świecie. Słynna lokomotywa zachęca małych fanów, to budowania i zabawy. Wymyślne konstrukcje, tory do jazdy czy stacje kolejowe, tworzą świat prosto z ulubionej bajki.

Na jakie produkty Mega Bloks zwrócić uwagę?

Zabawki Mega Bloks były wielokrotnie nagradzane przez rodziców i ekspertów. Pośród nich na szczególną uwagę zasługuje pojazd ? ?Zbieracz klocków?. Jest to sporych rozmiarów wózek, na którym dziecko może układać budowle, wozić je, a przede wszystkim zbierać rozsypane klocki do pojemnika. Kiedy maluszek najedzie na klocek, pojazd zbierze go i umieści w obrotowym bębnie. Dzięki temu sprzątanie po zabawie jest szybkie i przyjemne.

Kolejnym wartościowym zestawem jest komplet ?Ćwiczymy ABC?. Posiada aż 40 elementów, które w większości oznaczone są literkami, dzięki czemu maluszki mogą podczas zabawy uczyć się alfabetu. W ofercie marki jest też zestaw z cyferkami.

Ostatnią propozycją jest ?Muzyczna farma Boba?. Ta wesoła zabawka, posiada w zestawie sympatyczne figurki, budowlę, którą już roczne dziecko może samodzielnie skonstruować oraz ozdobne naklejki. Całość odtwarza 12 odgłosów zwierzątek i różne melodie. Dziecko z pewnością będzie zachwycone zabawą z ulubionymi zwierzątkami i nauczy się rozpoznawać ich głosy.

zostaw komentarz