Małe dziecko w łóżeczku

Jak skompletować wyjątkową wyprawkę dla niemowlęcia? Najciekawsze akcesoria z Babulinka, Mamissima i 3kiwi

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Przygotowujemy się do tego kilka miesięcy, adaptujemy dom na przyjście nowego lokatora, a także kompletujemy wyprawkę, która będzie szczególnie potrzebna w pierwszym roku życia dziecka. Co powinno się w niej znaleźć? Przedstawiamy poniżej propozycje Bubulinka, Mamissima i 3kiwi.

Wyprawka dla dziecka ? jak i kiedy skompletować?

O wyprawce najlepiej pomyśleć będąc w ciąży. To najlepszy czas na przygotowanie i zakup wszystkich niezbędnych akcesoriów. W pierwszej kolejności warto pomyśleć o pokoiku dziecięcym. Wybór odpowiedniego łóżeczka czy funkcjonalnego przewijaka może być dla niektórych rodziców wyzwaniem. Później należy skupić się na akcesoriach, które będą najbardziej potrzebne w pierwszych dniach życia dziecka. Wśród nich wymienić można oczywiście wózek, ale też mniejsze rzeczy, jak wanienka, otulacze, butelki, smoczki, ubranka i pierwsze zabawki.

Bubulinka ? jakie akcesoria dla niemowlaka?

Logo Bubulinka

Bubulinka to sklep dla dzieci i rodziców, w którym znaleźć można akcesoria najlepszych producentów. Zostały one wykonane z bezpiecznych materiałów i posiadają wszystkie niezbędne atesty. Wśród ciekawych akcesoriów, które powinny znaleźć się w wyprawce dla niemowlaka można wymienić organizery na pieluszki, szklane butelki, śliniaczki, ubranka, zabawki do kąpieli na przyssawki, miękkie kocyki w oryginalnych wzorach. Dobrym, ale i praktycznym pomysłem będzie także zakup ręczników kąpielowych w kształcie różnych zwierząt, na przykład biedronki lub małpki. Bubulinka ma ofercie także gadżety, które przydadzą się każdej mamie. Są to torby na akcesoria, pojemniki na smoczki, suszarki na butelki, organizery do wózka i inne tego typu funkcjonalne dodatki.

Jakie akcesoria dla malucha z Mamissimy?

Logo Mamissima

W Mamissimie znaleźć można oryginalne akcesoria dla dzieci i rodziców. Zostały one wykonane z najlepszej jakości materiałów i tworzyw, a przy tym prezentują się wyjątkowo. Mamissima ma w swojej ofercie produkty najlepszych marek i projektantów, o czym można się przekonać na mamissima.pl/akcesoria_dla_niemowlat.html , gdzie jest ogromny wybór akcesoriów potrzebnych do niemowlęcej wyprawki. Można wśród nich wymienić muślinowe śliniaki, otulacze, beciki, kocyki, a także kubki niekapki, projektory w kształcie zwierząt czy drewniane gryzaki.

Co powinno się znaleźć w wyprawce z 3kiwi?

Logo 3kiwi

Na stronie sklepu 3kiwi znaleźć można pogrupowane akcesoria przydatne małemu dziecku. Wśród nich są produkty pielęgnacyjne, a także te potrzebne do karmienia i do kąpieli malucha. W pierwszych miesiącach życia dziecka na pewno przydadzą się miękkie otulacze, muślinowe pieluszki, ręczniki z kapturkiem, zestawy kąpielowe, butelki i smoczki. Wszystkie te akcesoria zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i posiadają niezbędne certyfikaty.

temat:

1 komentarz

  1. Velvet Odpowiedz

    Lista do wyprawki jest spora, jest w czym wybierać, a sklepów? Też nie brakuje.

zostaw komentarz