Ceny od 179 złotych

Apartamenty dla dwojga w Zakopanem

Myślisz może nad odpowiednim miejscem na zaręczyny albo chcesz spędzić majówkę w inny sposób niż rok temu? A może po prostu chcesz wypocząć, jednocześnie nie wydając na to majątku? Wystarczy poświęcić chwilę, by znaleźć odpowiednie zakątki w Polsce. A o wielu z nich nawet nie mieliśmy pojęcia.

Chyba nie ma osoby, która nie myślałaby o weekendzie tylko dla siebie i drugiej połówki. Bez służbowego telefonu, bez odpowiedzi na maile i kalendarza z obowiązkami na przyszły tydzień. Wraz z nadejściem wiosny rodzą się w nas nowe plany i nadzieje.

Są osoby myślące o wypoczynku na przełomie marca i kwietnia. Wtedy to przecież prawdziwa turystyka jeszcze śpi, a tylko niektóre miejsca budzą się do życia, by od czerwca witać klientów. I właśnie w tym fakcie niektórzy wietrzą swoją okazję, bowiem okres poza sezonem to zarówno pewny odpoczynek bez rezerwacji, ale także niższe ceny. Wtedy rozpoczynają się poszukiwania apartamentów spełniających oczekiwania turystów. A ci z roku na rok są coraz bardziej wymagający.

1. Luksus za mniej niż 200 złotych

Wiele z apartamentów jest do naszej dyspozycji przez cały rok. I wbrew pozorom ciągle pojawiają się kolejne osoby chętne do skorzystania z oferty. Niezależnie od tego, czy jest to środek zimy czy początek jesieni. Ludzi przykuwa jakość, lokalizacja i cena, czyli to czego wielu apartamentom w Polsce brakuje.

Przykładem wysokiej klasy miejsca może być Apartament Kuźnice 1 (www.zakopaneapartamenty24.pl/property/spa-apartament-w-zakopanem-kuznice-1) mieszczący się w centrum Zakopanego – miejsce, gdzie na 35 metrach kwadratowych mogą spokojnie pomieścić się nawet cztery osoby, ale często wybierają go pary.

179 złotych za dobę w apartamencie tej klasy ? taka opcja jeszcze kilka lat temu była nie do pomyślenia. Dziś każdy może sobie pozwolić na weekendowy wypad, by odprężyć się i oderwać od codziennych trosk.

Przestronny salon apartamentu w Zakopanem

2. Niezapomniane zaręczyny

Wśród osób wybierających to miejsce znajdziemy też prawdziwych romantyków. Zdarza się, że konkretny apartament w Zakopanem nie jest przypadkowy. Są tacy, którzy decydują się wyznać miłość i oświadczają się drugiej połowie w stolicy Tatr. Wtedy zabierają swoją wybrankę do restauracji, a po wszystkich odwiedzają Apartament Kuźnice 1. To dość popularny, ale jakże skuteczny sposób.

Sypialnia małżeńska w apartamencie Kuźnice 1

3. Majówka inna niż wszystkie

Wizyta w apartamencie to też alternatywa dla majowego grilla na działce poza miastem. Osoby, które chcą spędzić ten czas nieco inaczej, wybierają baseny z przeciwprądem albo saunę. To nie tylko coś nowego, ale też zdrowego. Coraz więcej ludzi decyduje się spędzać tak swój wolny ?długi weekend? na początku maja. Poza saunami i basenem w budynku apartamentu mieści się też restauracja. Goście mają do dyspozycji zdrowe posiłki przygotowywane na bieżąco.

zostaw komentarz