5 najlepszych portali internetowych dla kobiet

Internet zdominowany jest przez przeróżne portale stworzone z myślą o kobietach. Nie każdy z nich wart jest jednak uwagi. Poniżej prezentujemy te, które najlepiej wpisują się w potrzeby nowoczesnych pań, serwując im najświeższe informacje z działów takich jak moda, uroda, psychologia czy kulinaria.

Kobieta.pl

Kobieta.pl to niezwykle rozbudowany serwis, oferujący swym czytelniczkom szereg przeróżnych, interesujących artykułów z zakresu mody, urody, zdrowia, wychowania dzieci, uczuć i seksu, stylu życia, gotowania, rozrywki i życia gwiazd.

Loggo serwisu Kobeta.pl

Rejestrując się w tamtejszej społeczności będziemy miały okazję podyskutować z innymi kobietami na ogólnodostępnym forum, a także wziąć udział w konkursach, których na serwisie nie brakuje. Zapisując się z kolei do newslettera, otrzymamy wszystkie najnowsze informacje na własną skrzynkę pocztową. Portal Kobieta.pl posiada także sklep, oferujący odzież, obuwie, biżuterię oraz dodatki i kosmetyki.

Obcasy.pl

Kolejną ciekawą i przeznaczoną na kobiet stroną jest portal Obcasy.pl, na którym znaleźć możemy treści zgłębiające tematy takie jak zdrowie, uroda, dom, miłość, kuchnia, zwierzęta, nastroje, moda, kultura, muzyka, technika, lifestyle oraz pieniądze.

Logo serwisu Obcasy.pl

Odkryjemy tam zarówno najświeższe newsy, jak i forum, na którym dzielić możemy się własnymi spostrzeżeniami. Na portalu dostępne są także różnego rodzaju gry oraz galerie, które skutecznie uprzyjemnią nam wolny czas.

Snobka.pl

Innym ciekawym serwisem, skupiającym się głównie wokół tematów modowych, zahaczającym też jednak o kwestie związane z urodą i stylem życia jest Snobka.pl.

Logo serwisu Snobka.pl

Odnajdziemy tam galerie, ukazujące najnowsze trendy w modzie oraz kolekcje najznamienitszych projektantów, porady, dotyczące makijażu, ubioru i dążenia do upragnionej sylwetki, a także plotki ze świata mody i gwiazd show biznesu. Zakładając własne konto, mamy możliwość dodania swoich galerii zdjęć, prezentując własne zestawy ubrań lub dzieląc się z innymi stylizacjami znalezionymi w sieci.

Wizaz.pl

Wizaz.pl to prawdziwa skarbnica informacji z zakresu urody. Portal ten zahacza między innymi o tematy takie jak makijaż, fryzury, moda, pielęgnacja, macierzyństwo oraz kulinaria. Przeczytamy tam niezwykle przydatne recenzje kosmetyków, a Wizaż, posiłkując się opiniami swoich użytkowniczek, wybiera preparaty pielęgnacyjne odznaczone słynnym już znakiem Kosmetyku Wszech Czasów.

Logo serwisu Wizaz.pl

Użytkowniczki serwisu korzystać mogą ponadto z tzw. szafy, w której prezentują własne stylizacje lub proszą o radę, dotyczącą tego, czy warto zakupić dane ubranie, mają możliwość zarejestrowania się na forum, a także stworzenia na serwisie własnego bloga.

Kafeteria.pl

Kolejnym niezwykle popularnym i cenionym serwisem dla kobiet jest bez wątpienia Kafeteria.pl. Panie znajdą tu niezwykle ciekawe felietony, artykuły i porady z zakresu zdrowia i urody, seksu i związków, stylu życia, kultury i kuchni.

Logo serwisu Kafeteria.pl

Mogą zapoznać się z plotkami na temat gwiazd rynku rodzimego i zagranicznego, a także zarejestrować się na forum i prowadzić dyskusje z innymi użytkownikami portalu.

1 komentarz

  1. High five Odpowiedz

    Ja lubię fanpage Wysokich Obcasów na fb. Tam zawsze jest co poczytać. Podobnie zresztą jak w wersji papierowej tego magazynu.

zostaw komentarz