miasto Poznań

Wynajem samochodu w Poznaniu, którą wypożyczalnię sprawdzić?

Gdzie w Poznaniu można wypożyczyć samochód? W jakiej wypożyczalni możemy liczyć na najlepszą dla siebie ofertę? Gdzie szukać auta, które spełni nasze oczekiwania?

Mega Tanio

Mega Tanio to wypożyczalnia mogąca pochwalić się już ponad dziesięcioletnią obecnością na rynku, co oczywiście przekłada się na doświadczenie i duże kompetencje, gdy trzeba klientowi doradzić, jakie auto najlepiej spełni jego oczekiwania – w tym celu zresztą pracownicy przechodzą regularne szkolenia.

Jak możemy się dowiedzieć na stronie http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-poznan/, wypożyczalnia samochodów Mega Tanio czynna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, a uproszczone procedury pozwalają na wynajęcie auta w pięć minut. Trudno chyba o większa dostępność i z pewnością trzeba to docenić, zwłaszcza jeśli nagle zaskoczy nas jakaś sytuacja i będziemy musieli znaleźć samochód na szybko.

Samochody można wypożyczyć zarówno w centrum Poznania, jak i na Lotnisku Ławica, ale można także zażyczyć sobie, by auto zostało dowiezione pod wskazany adres, co na ogół nie trwa dłużej niż godzinę.

Speed Poznań

Ta wypożyczalnia nie ma za sobą jeszcze tak bogatej historii. Działa dopiero od kilku lat, ale to oczywiście nie musi być wcale przez nas postrzegane jako wada. Choć wielu z nas większym zaufaniem darzy usługodawców utrzymujących się na rynku nieco dłużej, to ci nowi często zdobywają sobie uznanie przebojowością i nowatorskim podejściem do obsługi klienta. Nie mogąc pochwalić się tradycją stojąca za starszymi przedsiębiorstwami, tym mocniej walczą o klienta, dzięki czemu często oferują naprawdę korzystne warunki.

W Speed Poznań przykłada się wagę przede wszystkim do zróżnicowanej, bogatej floty. Chodzi o to, by nawet wybredny klient mógł tu znaleźć wóz, który jak najlepiej będzie wpisywał się w jego potrzeby i oczekiwania. Z tego powodu wypożyczalnia stale poszerza swoją flotę, a żeby mieć pewność, że w jej skład wejdą jak najlepsze samochody, na bieżąco śledzi się tu rankingi.

zmiana biegu

Car Net

To największa sieć wypożyczalni samochodowych w Polsce. Przede wszystkim dba się tu o jakość oferowanych aut. Pilnuje się więc, by we flocie nie było pojazdów starszych niż dwuletnie. Ale że nawet nowe, lśniące auto prosto z salonu nie daje gwarancji niezawodności, regularnie przeprowadza się też przeglądy w autoryzowanych serwisach. Wszystko po to, by dostarczyć klientowi samochód, którego stan techniczny będzie idealny.

Avis

W Poznaniu punkty tej wypożyczalni znajdują się w centrum i na Lotnisku Ławica. A co Avis ma do zaoferowania? Przede wszystkim bardzo rozbudowaną i zróżnicowaną flotę pojazdów. Znajdziemy tu kompaktowe auta miejskie, sportowe bryki, a w razie, gdyby w grę wchodził większy ładunek – vany, a nawet minibusy.

Szczególnie wymagającym klientom wypożyczalnia oferuje opcję Avis Select Series, zawierającą samochody z wyższej półki, oraz Avis Prestige – tu już znajdują się prawdziwie unikatowe wozy. Warto wspomnieć, że coraz bardziej rozrasta się też flota samochodów ekologicznych.

zostaw komentarz