jak sprzątać pokój

Jak sprzątać pokój przed przyjściem dziewczyny

Udało Ci się znaleźć dziewczynę? Gratuluję. Do tej pory spotykaliście się na imprezach, w klubach, restauracjach, ale któregoś dnia zaprosisz ją do siebie. Raczej bym sugerował po prostu odwiedzanie dziewczyny w jej domu, ponieważ wtedy odpada całe sprzątanie, ale jeśli już się upierasz, to powiem Ci na co zwrócić uwagę, żeby wrażenie nie było najgorsze.

1. Skarpetki

Przestrzeń za łóżkiem, a konkretnie obok łóżka i w łóżku, to idealne miejsce do krótkoterminowego przetrzymywania spoconych skarpetek i podkoszulek. Po treningu na boisku jesteś przecież tak zmęczony, że nie masz siły, żeby wrzucić je do kosza na bieliznę w łazience. Każdy sąd by Cię uniewinnił…no, może poza mamą i babcią. Kiedy zabierasz się do sprzątania pokoju, zacznij właśnie od tego. Zbierz wszystkie brudne ubrania i wynieś je do łazienki lub pokoju brata – pewnie i tak nie zauważy.

2. Kubki i talerze

Spożywanie posiłków przed komputerem to jak najbardziej naturalna procedura – pozwala na oszczędność czasu, ponieważ zajmujesz się w jednej chwili zdobywaniem kolejnego levelu w grze, a jednocześnie zyskujesz siłę do dalszej gry. Jest to więc w każdym calu rozsądne i logiczne. Któż mógłby z ręką na sercu zaprzeczyć? Brudne kubki i talerze tworzą ponadto dość ciekawą kolekcję, którą z dumą powiększasz każdego tygodnia. Dziewczyny jednak nie zawsze podzielają Twoje zainteresowania, więc sugeruję, żeby brudne naczynia do kuchni…lub do pokoju brata, jeśli masz bliżej.

3. Stara pościel

Pościel może spokojnie wytrzymać kilka miesięcy bez prania – to powszechnie znana mądrość przekazywana z ojca na syna. Kobiety są jednak innego zdania. Amerykańscy naukowcy pracują nad wskazaniem przyczyn takiego stanu rzeczy. Jeśli Twoje łóżko posiada szufladę, to sprawa jest prosta – wrzucasz do niej pościel. Jeśli nie, to pozostają dwie możliwości. Możesz zmienić pościel lub zanieść ją do pokoju brata. Jak łatwo zauważyć, rodzeństwo nie zawsze jest całkowicie bezużyteczne.

pościel w nieładzie

4. Chusteczki

Jeszcze jedna, być może nawet najważniejsza rzecz. Jeśli akurat nie masz kataru, postaraj się nie trzymać chusteczek blisko swojego komputera. Dziewczyny mają zwykle dosyć dużą skłonność do wyciągania bardzo pochopnych wniosków, które nie będą działać na Twoją korzyść. Wrzuć więc chusteczki do jakiejś szuflady albo tam, gdzie wrzuciłeś wszystkie pozostałe rzeczy.

5. Podłoga

Właściwie zrobiłeś już wszystko, co najważniejsze. Możesz jeszcze spojrzeć pod nogi. Jeśli leżą tu jakieś śmieci, a kłęby kurzu turlają się jak tumbleweed przez pustynię, to ostatecznie można sięgnąć po miotłę. Okruchy i śmieci możesz śmiało wrzucić do kosza, a jeśli nie masz go w swoim pokoju, to myślę, że sam wpadniesz na to, gdzie znajduje się miejsce, w którym kilka dodatkowych śmieci nie zrobi żadnej różnicy.

zostaw komentarz