Dziewczyna w żółtej koszuli

Czas na lekcje! Doradzimy Ci jak stworzyć modną szkolną stylizację

Czujesz tą gęsią skórkę na ciele? Zjeżyły Ci się już wszystkie włosy? Twoja mama zaciąga Cię na wielkie szkolne zakupy i każe wybierać stosy zeszytów? A Ty myślisz na razie tylko o tym, jak pospać do południa i zaliczyć wszystkie nadchodzące imprezy? Niestety musimy złożyć Ci nasze serdeczne kondolencje, ale lato powoli chyli się ku upadkowi i za chwilę nadejdzie jesień.

Szkolny dzwonek, tłumny gwar uczniów i surowe reprymendy nauczycieli ? to tylko nieliczne z jej dźwięków. Dobrze jednak wiesz, że tak naprawdę cieszysz się – nawet jeżeli nie na nudne i dłużące się lekcje, to na wesołe pogaduchy na szkolnych korytarzach ze wszystkimi kumpelami.

Przypuszczamy więc, że nie jest Ci obojętne, w czym przyjdziesz do szkoły. Zapraszamy Cię do przeczytania artykułu o modnych szkolnych stylizacjach (te ciekawe znajdziesz na Domodi), a dowiesz się, jak wywołać podziw wśród znajomych, a jednocześnie nie podpaść nauczycielom.

Dziewczyna w żółtej koszuli

1. Bluza wyrażająca więcej niż tysiąc słów

Nie da się ukryć, że po wkroczeniu na rynek marki Mr Gugu & Miss Go naszym sercem zawładnęły kolorowe nadruki. Frytki, lamy, czy też koty na haju? to tylko nieliczne z motywów bluz produkowanych przez tę firmę. Mr. Gugu & Miss Go tworzą produkty barwne, odważne, a także prowokacyjne przeznaczone dla młodych indywidualistów. Bez wątpienia w dzisiejszym świecie to strzał w dziesiątkę! W końcu każdy z nas chce się wyróżnić, nieprawdaż?

Mnogość krzykliwych wizerunków warto połączyć z nieco bardziej stonowanymi i jednobarwnymi spodniami lub spódniczką. Pamiętajmy także o dodatkach. Idealnie sprawdzą się tutaj duże zegarki na rękę. Do łask w modnych szkolnych stylizacjach wracają również plecaki, które są o wiele wygodniejsze niż torby i coraz bardziej stylowe.

2. Styl na uczennicę

Nic tak nie kojarzy nam się ze szkolnymi klimatami jak nieśmiertelna kratka. Z jednej strony wzór oklepany i ugrzeczniony ? z drugiej wszystko zależy od tego w jakiej wersji zostanie podany. Szkoła to nie praca, więc nie musimy koniecznie przecież ubierać spódniczki do kolan. Zgodnie z grunge’owym stylem naszą spódniczkę powinnyśmy zestawić razem z grubym swetrem i kożuszkiem.

Nie sposób zapomnieć jednak jeszcze o jednym ważnym akcencie, jakim jest biały kołnierzyk. Prym wiodą tutaj czarne sukienki z tym elementem, w których od razu możemy poczuć się niczym staromodna pensjonarka. Ta modna szkolna stylizacja sprawi, że bez wątpienia będziemy wyglądać dziewczęco i niewinnie.

3. Szaleni artyści

Utożsamiasz się z osobami, które do szkoły wpadają na ostatni moment z rozwianym włosem i wyglądają jakby nie widziały szczotki lub grzebienia co najmniej od tygodnia? W takim razie stylizacja na artystkę jest dla Ciebie wprost idealna!

Podbierz swojemu tacie lub chłopakowi duże koszule w kratę. Koniecznie wywiń rękawy w charakterystyczny sposób, który doda Twojej stylizacji finezyjności. Taki skonstruowany nowy image warto wzbogacić o spodnie rurki, które obowiązkowo powinny być poszarpane i wyglądać jakbyś tydzień spędziła w lesie.

Ps. Plastycy nie powinni zapominać o ubrudzeniu się grafitem. Mole książkowe niech nie rozstają się za to z opasłymi tomiskami. Gadżet to podstawa.

1 komentarz

  1. John Odpowiedz

    Szkoła już się zaczęła, nie wiem nawet czy uczniowie rzeczywiście zwracają uwagę na to jak się ubierają do szkoły i czy tworzą do tego specjalne stylizacje.

zostaw komentarz