Czas na lekcje! Doradzimy Ci jak stworzyć modną szkolną stylizację

Czujesz tą gęsią skórkę na ciele? Zjeżyły Ci się już wszystkie włosy? Twoja mama zaciąga Cię na wielkie szkolne zakupy i każe wybierać stosy zeszytów? A Ty myślisz na razie tylko o tym, jak pospać do południa i zaliczyć wszystkie nadchodzące imprezy? Niestety musimy złożyć Ci nasze serdeczne kondolencje, ale lato powoli chyli się ku upadkowi i za chwilę nadejdzie jesień.

Szkolny dzwonek, tłumny gwar uczniów i surowe reprymendy nauczycieli ? to tylko nieliczne z jej dźwięków. Dobrze jednak wiesz, że tak naprawdę cieszysz się – nawet jeżeli nie na nudne i dłużące się lekcje, to na wesołe pogaduchy na szkolnych korytarzach ze wszystkimi kumpelami.

Przypuszczamy więc, że nie jest Ci obojętne, w czym przyjdziesz do szkoły. Zapraszamy Cię do przeczytania artykułu o modnych szkolnych stylizacjach (te ciekawe znajdziesz na Domodi), a dowiesz się, jak wywołać podziw wśród znajomych, a jednocześnie nie podpaść nauczycielom.

Dziewczyna w żółtej koszuli

1. Bluza wyrażająca więcej niż tysiąc słów

Nie da się ukryć, że po wkroczeniu na rynek marki Mr Gugu & Miss Go naszym sercem zawładnęły kolorowe nadruki. Frytki, lamy, czy też koty na haju? to tylko nieliczne z motywów bluz produkowanych przez tę firmę. Mr. Gugu & Miss Go tworzą produkty barwne, odważne, a także prowokacyjne przeznaczone dla młodych indywidualistów. Bez wątpienia w dzisiejszym świecie to strzał w dziesiątkę! W końcu każdy z nas chce się wyróżnić, nieprawdaż?

Mnogość krzykliwych wizerunków warto połączyć z nieco bardziej stonowanymi i jednobarwnymi spodniami lub spódniczką. Pamiętajmy także o dodatkach. Idealnie sprawdzą się tutaj duże zegarki na rękę. Do łask w modnych szkolnych stylizacjach wracają również plecaki, które są o wiele wygodniejsze niż torby i coraz bardziej stylowe.

2. Styl na uczennicę

Nic tak nie kojarzy nam się ze szkolnymi klimatami jak nieśmiertelna kratka. Z jednej strony wzór oklepany i ugrzeczniony ? z drugiej wszystko zależy od tego w jakiej wersji zostanie podany. Szkoła to nie praca, więc nie musimy koniecznie przecież ubierać spódniczki do kolan. Zgodnie z grunge’owym stylem naszą spódniczkę powinnyśmy zestawić razem z grubym swetrem i kożuszkiem.

Nie sposób zapomnieć jednak jeszcze o jednym ważnym akcencie, jakim jest biały kołnierzyk. Prym wiodą tutaj czarne sukienki z tym elementem, w których od razu możemy poczuć się niczym staromodna pensjonarka. Ta modna szkolna stylizacja sprawi, że bez wątpienia będziemy wyglądać dziewczęco i niewinnie.

3. Szaleni artyści

Utożsamiasz się z osobami, które do szkoły wpadają na ostatni moment z rozwianym włosem i wyglądają jakby nie widziały szczotki lub grzebienia co najmniej od tygodnia? W takim razie stylizacja na artystkę jest dla Ciebie wprost idealna!

Podbierz swojemu tacie lub chłopakowi duże koszule w kratę. Koniecznie wywiń rękawy w charakterystyczny sposób, który doda Twojej stylizacji finezyjności. Taki skonstruowany nowy image warto wzbogacić o spodnie rurki, które obowiązkowo powinny być poszarpane i wyglądać jakbyś tydzień spędziła w lesie.

Ps. Plastycy nie powinni zapominać o ubrudzeniu się grafitem. Mole książkowe niech nie rozstają się za to z opasłymi tomiskami. Gadżet to podstawa.

1 komentarz

  1. John Odpowiedz

    Szkoła już się zaczęła, nie wiem nawet czy uczniowie rzeczywiście zwracają uwagę na to jak się ubierają do szkoły i czy tworzą do tego specjalne stylizacje.

Zostaw komentarz