Meble z pomysłem

Meble z pomysłem i charakterem – odważni producenci mebli w Polsce

Polacy po latach mieszkania z meblościankami zaczynają w końcu interesować się dobrym designem i wybierają meble w znacznie lepszym guście. Większość z nas stara się pozostaje  jednak przy rozwiązaniach bardziej zachowawczych, które nie rzucają się w oczy. Jednakże na naszym rynku możemy znaleźć produkty o wiele bardziej odważne, które przykuwają uwagę. Takie meble mają swój indywidualny styl i od razu kojarzą się z konkretną firmą. Przyjrzyjmy się niektórym rodzajom sprzętów, które mogą nadać charakter naszym wnętrzom.

1. Belliami

beliani - łóżko skórzane

Koniecznie zobaczcie na Homebook.pl meble Bellani. Na pierwszy ogień wybraliśmy skórzane łóżko Avignion, które charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem i takąż jakością wykonania. Z całą pewnością będzie to odpowiedni model do wnętrz, które utrzymane są w klimacie minimalistycznym. Charakterystyczne dla tej firmy są opływowe kształty i wykorzystywanie stonowanych kolorów.

białe łózko

Powyższy model również świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i bez cienia wątpliwości ociepli każde, nawet najsurowsze mieszkanie. Stylowe wygięcia niechybnie przykują uwagę gości, którzy przybędą odwiedzić nas po zakończonym remoncie. Trzeba dodać, że wygodny zagłówek świetnie sprawdza się w czasie wieczornej pracy lub czytania książki. Jest to więc produkt nie tylko elegancki, ale również wyjątkowo praktyczny.

2. IiNTERIOR

Iinterior - ława drewniana

Drewno nigdy nie wychodzi z mody, jednak nie sposób zaprzeczyć, że niektóre produkty, które są z niego wykonane, mogą wzbudzać spore zainteresowanie i świadczyć o odwadze osób, które je produkują i kupują. Tak jest na pewno z powyższą ławą, która wykonana jest z wysokiej jakości drewna sisso.

Na naszą uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowa prostota formy, która przypomina ułożone klocki. Jednocześnie charakteru dodają bardzo dobrze wyeksponowane słoje. Jest to mebel dla tych osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, a także mają silny charakter.

szezlong

Pamiętacie jeszcze czym jest szezlong? Nie? To nic nie szkodzi – na pewno Wasze babcie i Wasi dziadkowie wiedzą, czym jest ten mebel. To coś pomiędzy kanapą i fotelem, na czym możecie się wygodnie wyłożyć.

Wraca już do łask i na pewno zakochacie się w nim, ponieważ trudno wyobrazić sobie coś bardziej wygodnego do czytania książki lub poobiedniej drzemki. Ten rodzaj szezlonga jest jednak bardzo nowoczesnym sprzętem, który doceniony zostanie przede wszystkim przez osoby, które mają wnętrze utrzymane w podobnym stylu.

klasyczny szezlong

Jeśli jednak bardziej odpowiada nam styl vintage, to możemy pomyśleć o bardziej klasycznym modelu, który zaprezentowany jest powyżej. Na pewno będzie on ciekawym elementem wystroju, który pokochamy w czasie odpoczynku.

W swoich przyzwyczajeniach meblowych Polacy stają się coraz bardziej odważni. Na pewno warto poszukiwać nowych pomysłów i przełamywać stereotypy w poszukiwaniu własnego stylu.

zostaw komentarz