osiedle mieszkaniowe

Deweloperzy mieszkaniowi we Wrocławiu ? TOP 10

Mieszkasz we Wrocławiu i planujesz zakup nowego mieszkania? To bardzo poważna decyzja i należy ją dobrze zaplanować! Od czego zacząć szukanie mieszkania idealnego? Przede wszystkim od wyboru dobrego dewelopera! Kupno mieszkania to trudne i odpowiedzialne zadanie, dlatego warto powierzyć je komuś zaufanemu. Nie wiesz z czyich usług skorzystać? Oto lista 10 najlepszych wrocławskich deweloperów!

PCG

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy w branży deweloperskiej? Nie wiesz jaką firmę wybrać? To proste, przecież deweloper mieszkaniowy z Wrocławia, który od lat cieszy się popularnością to oczywiście PCG (www.pcg.pl). Ta rodzinna firma inwestycyjna, od wielu lat specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć deweloperskich. Co ją charakteryzuje? Przede wszystkim najwyższe standardy projektowe i wykończeniowe. To właśnie dzięki nim mieszkania, lokale biurowe, usługowe i handlowe cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony klientów. Ty również się o tym przekonaj!

BLOCKPOL

Firma realizująca inwestycje na terenie Wrocławia i Lublina od 26 lat cieszy się dobrą pozycją na rynku budowlanym a od 16 lat z powodzeniem działa w branży deweloperskiej. BLOCKPOL zapewnia atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania na terenie Wrocławia i Lublina. W ich ofercie znajduje się również sprzedaż domów jednorodzinnych i obiektów przemysłowych, a także remonty, modernizację i rekonstrukcje mieszkań. I to wszystko oczywiście w wysokiej jakości, która od lat jest doceniania zarówno przez ekspertów jak i zadowolonych klientów. Może i Ty do nich dołączysz?

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Ta jedna z najstarszych wrocławskich firm specjalizujących się w nieruchomościach. Od ponad 50 lat zapewnia klientom piękne i komfortowe mieszkania. To przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem, w trakcie działalności zbudowali prawie 33 tysiące mieszkań. To co wyróżnia tą firmę spośród innych tego typu przedsiębiorstw to łączenie potencjału wykonawczy z działalnością deweloperską. A wartości firmy takiej jak solidność, bezpieczeństwo, wiarygodność i zaufanie sprawiają, że firma ta jest jedną z najpopularniejszych tego typu przedsiębiorstw na rynku.

ładnie urządzony salon

LC Corp S.A.

To grupa deweloperska prężnie działająca w sześciu największych miastach Polski, w tym także w stolicy Dolnego Śląska. Jej cechą charakterystyczną są funkcjonalne projekty, dzięki którym mieszkanie w budynkach jest bardzo komfortowe. Co jeszcze można powiedzieć o tej firmie? Przede wszystkim to, że stawia ona na nowoczesne budownictwo w atrakcyjnych lokalizacjach i konkurencyjnych cenach, a wykonanie projektów charakteryzuje wysoka jakość. Idealne miejsce do zamieszkania, prawda?

Ekodom

Spółka ta powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i wzrastające wymagania potencjalnych nabywców mieszkań. Co charakteryzuje Ekodomy? Funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo! A także wykorzystanie do budowy jedynie naturalnych i ekologicznych materiałów, zapewniających użytkownikom dobrą izolację termiczną i akustyczną. To wszystko sprawia, że mieszkanie w ekodomu jest tak komfortowe. Przekonaj się o tym i Ty!

INTER-ES Deweloper Wrocław

Firma ta z powodzeniem działa na wrocławskim rynku już od ponad 25 lat. Wybudowała na tym terenie już ponad 1100 mieszkań oraz kilka wielkopowierzchniowych lokali komercyjnych. To wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu. To ono sprawia, że klienci dostają gwarancję jakości i rzetelności wykonywania usług. A to wszystko dzięki bardzo wnikliwemu doborowi firm współpracujących z przedsiębiorstwem. To sprawia, że przedsiębiorstwo należy do czołówki wrocławskich firm specjalizujących się w sprzedaży mieszkań.

Milart

Firma realizująca swoje usługi na rynku dolnośląskim już od 16 lat! Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, a także budową i sprzedażą domów jednorodzinnych i szeregowych oraz lokali usługowych. Kto powinien skorzystać z ich usług? Wszyscy, którzy oczekują rzetelności, fachowej obsługi, wysokiej jakości oraz obiektów wykonanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologi. Ty też do należysz do tej grupy? W takim razie koniecznie przejrzyj ofertę tej firmy!

nowocześnie urządzone mieszkanie

Atom Sp. z.o.o.

Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry deweloper? Przede wszystkim kompleksowymi usługami i profesjonalizmem. To wszystko posiada spółka Atom, która od 10 lat zapewnia wrocławianom eleganckie mieszkania, domy jednorodzinne i obiekty usługowe. Jej projekty odznaczają się ciekawą architekturą, wysoką jakością wykonania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów oraz atrakcyjną lokalizacją. Dotychczas firma stworzyła 10 nowoczesnych obiektów mieszkalnych, w trakcie realizacji są kolejne projekty.

Egeria Development

Powstanie w 2006 roku przedsiębiorstwa zajmującego się marketingiem, zarządzaniem, informatyką i finansami było wynikiem wieloletniego doświadczenia z zakresu budownictwa i finansów. To one stanowią fundamenty jego działalności. Od 2009 roku firma koncentruje się na działalności deweloperskiej. Przedsiębiorstwo oferuje klientom praktyczne i estetyczne domy, których cechą charakterystyczną jest funkcjonalność. Przystępne ceny lokali sprawiają, że są one dostępne dla większości rodzin. Może i ty się na nie skusisz?

Rafin

Jeden z największych dolnośląskich deweloperów, działający na rynku nieruchomości od 2000 roku. W trakcie swojej działalności oddał do użytku prawie 1500 mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych okolicach. Projekty firmy Rafin są nowoczesne, a obiekty tworzone z dbałością o środowisko naturalne. Te cechy sprawiają, że od lat nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony klientów, szukających nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak to koniecznie przejrzyj ich ofertę.

1 komentarz

  1. domator Odpowiedz

    Rafin i PCG, tych polecam bo są wporzo, i fajne ciekawe mają mieszkania jak na standardowych deweloperów bez wodotrysków itd.

zostaw komentarz